Tavný nůž na polystyren 150W PP PM-NTDS-150T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Tavný nůž na polystyren PM-NTDS-150T od značky POWERMAT je speciálně navržen pro řezání polystyrenového materiálu. Tavný nůž je vybaven vysokým výkonem 150W a přináší efektivní a přesné řezání polystyrenu
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-NTDS-150T-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Tavný nůž na polystyren PM-NTDS-150T od značky POWERMAT je speciálně navržen pro řezání polystyrenového materiálu. Tavný nůž je vybaven vysokým výkonem 150W a přináší efektivní a přesné řezání polystyrenu. Tavný nůž POWERMAT se používá pro řezání prvků vyrobených z polymerů: polypropylenu, PVC a polystyrenu. Díky potenciomeru je možné nastavení teploty. Použití je snadné a praktické.
Konstrukce:
  • Má ergonomický design, který poskytuje pohodlný a bezpečný úchop během používání.
Funkce:
  • Tavný nůž s výkonem 150W dosahuje dostatečné teploty pro rychlé a efektivní řezání polystyrenu.
  • Má integrovaný spínač, který umožňuje snadné zapnutí a vypnutí zařízení.
Použití:
  • Je vhodný pro profesionální použití i pro domácí hobby projekty.
Technické parametry:
  • Model: PM-NTDS-150T
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Výkon motoru: 150W
  • Maximální teplota: 500 °C
  • Doba přerušovaného provozu: 15 sec / 45 sec
  • Délka čepele: 17 cm
  • Hmotnost nože: 1,37 kg
  • Třída ochrany: II
Sada obsahuje:
  • Nůž POWERMAT
  • 1x čepel (170 mm)
  • Štětec
  • Imbusový klíč
  • Kufr
  • Návod k použití
Doplňkové parametry
Kategorie: Pistole - elektrické nářadí
Hmotnost: 1.2 kg
EAN: 5902565278168
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Tavné tyčinky, barevné 12ks 11mm x 10cm G20115 GEKO
Tip
Kód: G20115
Pájecí pistole 200W KD1504 KRAFT&DELE
Kód: KD1504
Tavné tyčinky, transparentní 10ks 7mm x 10cm G20112 GEKO
Kód: G20112
Tavné pistole + 2 kartuše 7mm G20102 GEKO