Sada očkoplochých klíčů s ráčnou 12ks PM-KPLO-12T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-KPLO-12T
Značka: POWERMAT
Snímek obrazovky 2025 02 14 093202
Tip
  • Nakloněná pracovní rovina o 15 % (usnadňuje manévrování s klíčem)
  • Speciální profil zubu zvyšující maximální utahovací moment o 25 % (bez poškození matice)
  • Zaoblené přechodové tvary mezi hlavou klíče a rukojetí
  • Zápustkově kovaný klíč
  • Perfektně zkalibrováno
  • Ochrana proti korozi
  • Baleno v látkovém pouzdru na klíče
Klíče:
  • 8 mm
  • 9 mm
  • 10 mm
  • 11 mm
  • 12 mm
  • 13 mm
  • 14 mm
  • 15 mm
  • 16 mm
  • 17 mm
  • 18 mm
  • 19 mm