Kolíkovací přípravek, šablona PM-KLK-30T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Kolíkovací přípravek je vhodný pro vytváření otvorů pro rohové spoje typu „E“ a „L“ pomocí hmoždinek o rozměrech  6, 8 nebo 10 mm ve dřevě a dřevotřískových deskách do tloušťky 30 mm.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-KLK-30T
Značka: POWERMAT
PRZYRZAD DO POLACZEN KOLKOWYCH KOLKOWNICA ZESTAW
Tip
Kolíkovací přípravek je vhodný pro vytváření otvorů pro rohové spoje typu „E“ a „L“ pomocí hmoždinek o rozměrech  6, 8 nebo 10 mm ve dřevě a dřevotřískových deskách do tloušťky 30 mm. Vyvrtá dvě části současně a vytvoří dokonalý výsledek. Možné používání s většinou elektrických vrtaček a aku vrtaček.  Nezbytné pro každého profesionála i amatéra. Značně usnadňuje a zrychluje práci a zároveň zajišťuje kvalitu a přesnost zpracování. Zařízení má vynikající přesnost a jeho výhodou je snadné ovládání. Prvky navzájem spojené pomocí zařízení nenesou žádné stopy. Dokonale označí místo pro vyříznutí otvoru a také přesně označí místo pro připojení kolíku. Velmi kvalitní zpracování. Ukazatel otvorů z prvotřídního plastu.
Kolíkovací přípravek obsahuje:
  • Šablona na kolíky
  • Nástavce
  • Vrták – 10 mm / 80 mm
  • Vrták – 8 mm / 75 mm
  • Vrták – 6 mm / 60 mm
  • Kolíky- 10 ks. 10 mm / 40 mm
  • Kolíky – 10 ks. 6 mm / 30 mm
  • Hloubkový doraz – 6 mm; 8 mm; 10 mm
  • Středový razník – 6 mm; 8 mm; 10 mm
  • Imbusový klíč
Doplňkové parametry
Kategorie: Ostatní příslušenství k vrtačkám
Hmotnost: 1.8 kg
EAN: 5904067440371
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Sklíčidlo na vrtačku s klíčem SDS+ 1,5-13mm 1/2" 1838 JIPOS
Tip
Sklíčidlo na vrtačku s klíčem SDS+ 1,5-13mm 1/2" 1838 JIPOS je speciální nástavec pro vrtačky, který umožňuje použití standardních vrtáků s držákem 1/2" (13 mm) s vrtačkami...