Sběrač dešťové vody ze svodu s ventilem 80mm IBCLZ1-080 BRADAS
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: BRADAS
Okapový sběrač dešťové vody ze svodu lze použít pro PVC a kovové okapy o průměru 100mm. Ventil dokáže regulovat průtok vody. Snadná a rychlá montáž.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: IBCLZ1-080
Značka: BRADAS
Tip
Rozměry:
  • vnitřní průměr: 80 mm
  • výška: 175mm
  • délka ramene: 170 mm
  • průměr výtoku: 34 mm
Vlastnosti:
  • kolektor lze použít pro PVC a kovové svody o průměru: 80 mm
  • vysoká účinnost zachycování dešťové vody
  • ventil s nastavitelným průtokem vody
  • vysoce kvalitní ABS plast
  • snadná a rychlá montáž
Doplňkové parametry
Kategorie: Nádoby, nádrže na vodu
Hmotnost: 0.6 kg
EAN: 5907544439523
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
2x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2024
Vyrobeno z šedivé pvc
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
  • Zahradní nářadí – praktické pomocníky pro péči o zahradu.
  • Spojky a armatury – odolné a precizně zpracované komponenty pro zavlažovací systémy.
  • Ochranné vybavení – pracovní rukavice a další pomůcky pro bezpečnou práci na zahradě.
Podobné produkty
Víko, kryt pro kontejner na vodu IBC 155mm, bez odvzdušňování BRADAS