Stolní kotoučová řezačka na obklady a dlažbu PM-PDG-1700M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Stolní kotoučová pila na obklady a dlažbu POWERMAT PM-PDG-1700M o výkonu 1700W je senzační stroj pro přesné řezání všech typů dlaždic a obkladů.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-PDG-1700M-XX
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Stolní kotoučová řezačka na obklady a dlažbu POWERMAT PM-PDG-1700M o výkonu 1700W je senzační stroj pro přesné řezání všech typů dlaždic a obkladů. Pila je vybavena diamantovým kotoučem a zásobníkem vody pro chlazení kotouče a je určena pro přesné řezání všech typů dlaždic a s vhodným kotoučem ji lze použít i k řezání dřeva. Systém mokrého řezání umožňuje téměř bezprašný provoz. Díky přístroji můžete řezat dlaždice standardně i pod úhlem (naplocho). Řezačka má rozsah nastavení sklonu od 90 ° do 45 ° a rozsah řezání materiálu od 18 mm do 34 mm.
Popis:
Výhody:
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Maximální výkon: 1700 W (S2 = 10 min *)
  • Otáčky naprázdno: 2950 ot./min
  • Hloubka řezu (90°): 34 mm
  • Hloubka (15°): 18 mm
  • Rozměr pracovního stolu: 360 x 330 mm
  • Maximální úhel řezu: 45°
  • Velikost kotouče: 180 mm x 22,2 mm x 2,2 mm
  • Maximální rozměr dlaždic: 500 mm x 500 mm
  • Hladina akustického výkonu Lwa: 105 dB (A) k = 3 dB (A)
  • Hladina akustického tlaku Lpa: 92 dB (A) k = 3 dB (A)
  • Třída ochrany: II
  • Stupeň ochrany: IP54
  • Hmotnost stroje: 7 kg
Obsah balení:
  • Řezačka POWERMAT
  • Nástavec pro řezání pod úhlem
  • Klíč k montáži
  • 1x diamantový kotouč
  • Kryt štítu
  • Zásobník na vodu
Doplňkové parametry
Kategorie: Řezačky na dlažbu
Hmotnost: 28 kg
EAN: 5902565279257
Podobné produkty
Elektrická řezačka na obklady a dlažbu 1800W KD549 KRAFT&DELE
Tip
Průměrné hodnocení produktu je 3,6 z 5 hvězdiček.
Skladem (2 ks)
Kód: KD549-XX
Elektrická stolní řezačka na obklady a dlažbu 1800W, PM-PDG-1800 POWERMAT
Tip
Kód: PM-PDG-1800
Řezačka dlaždic 2v1 pro mokré a suché řezání 2250W OD1132 ONDRAGON
Kód: OD1132
Stolní kotoučová pila na dřevo 2000W KD5290 KRAFT&DELE
Tip Doprava zdarma
Kód: KD5290
Řezačka na obklady a dlažbu 1200W KD3153 KRAFT&DELE
Slevoakce Tip Výprodej skladu Doprava zdarma
Kód: KD3153
Řezačka laminátových desek 350x40x105mm KD637 KRAFT&DELE