Vibrátor do betonu 1250W + hadice 2m, PM-WDB-1250M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Vibrátor do betonu o výkonu 1250W slouží pro rozvibrování betonové hmoty, za účelem získání co největší soudržnosti a homogenity. Snižuje vzduchové bubliny z betonu.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-WDB-1250M-XX
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Vibrátor do betonu 1250W s hadicí 2m PM-WDB-1250M POWERMAT je spolehlivé a výkonné zařízení určené pro efektivní zhutňování betonu. Díky výkonnému motoru a vibračnímu palcátu o délce 2 metry je ideální pro použití na stavbách při lití základů, stropů a podlah.
Vlastnosti a výhody:
  • Výkonný motor 1250 W – zajišťuje efektivní vibraci i v hustém betonu
  • Otáčky 4050 ot./min – pro důkladné odstranění vzduchových bublin
  • Vibrační palcát 2 m – ideální délka pro běžné stavební práce
  • Průměr palcátu 35 mm – dostatečně robustní pro zajištění homogenity betonu
  • Snadná manipulace – délka napájecího kabelu 165 cm umožňuje volný pohyb
  • Odolná konstrukce – vhodná pro intenzivní použití na stavbě
Použití:
  • Zhutňování čerstvého betonu při lití podlah a stropů
  • Odstraňování vzduchových bublin pro zvýšení pevnosti betonu
  • Výroba základových patek, stěn, sloupů a jiných betonových konstrukcí
  • Ideální pro profesionály i domácí stavitele
Technické parametry
  • Model: PM-WDB-1250M
  • Výkon: 1250 W
  • Napájení: 230V / 50 Hz
  • Otáčky: 4050 ot./min
  • Průměr palcátu: 35 mm