Hlavice nástrčná rázová, sada 13ks 10-32 1/2'' PM-ZNU-13-0.5T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-ZNU-13-0.5T
Značka: POWERMAT
Hlavice nástrčná rázová, sada 13ks 10-32 mm, 1/2'' PM-ZNU-13-0.5T POWERMAT
Tip
Vlastnosti:
  • Typ hlavice: šestihran
  • Průměr klíče: 1/2 ″
  • Čitelné označení velikosti hlavice
  • Sada v praktickém kufru
  • Sada určená pro autoservisy, opraváře strojů, montážní firmy
Rozměry hlavic:
  • 10 mm
  • 11 mm
  • 12 mm
  • 13 mm
  • 14 mm
  • 15 mm
  • 17 mm
  • 19 mm
  • 21 mm
  • 22 mm
  • 24 mm
  • 30 mm
  • 32 mm