Zahradní nůžky na větve 770mm PM-SKT-770T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-SKT-770T-XX
Doplňkové parametry
Kategorie: Zahradní nůžky
Hmotnost: 0.6 kg
EAN: 5902565279806
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
Aku zahradní nůžky na trávu 11407 JIPOS
Tip
Kód: V11407
Aku zahradní nůžky 20V RTSA0063 RED TECHNIC
Slevoakce Tip Doprava zdarma
Aku zahradní nůžky na 24V jsou spolehlivým zahradnickým nářadím, které umožňuje přesné prořezávání rostlin. Díky výkonnému motoru a ergonomickému designu jsou ideální pro...
Kód: RTSA0063
Akumulátorové zahradní nůžky 36V OD9088 ONDRAGON
Slevoakce Tip
Akumulátorové zahradní nůžky 36V OD9125 ONDRAGON
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Kód: OD9125
Zahradní nůžky na prostřihávání větví 100cm R0752 JIPOS
Novinka Tip
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Kód: R0752
Aku zahradní nůžky 2x18V R2304 JIPOS