Vibrátor do betonu 1500W PM-WDB-1500T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Silný vibrátor do betonu 1500W PM-WDB-1500T je zařízení pro rozvibrování betonové hmoty za účelem získání co největší soudržnosti a homogenity. Snižuje vzduchové bubliny v betonu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-WDB-1500T
Značka: POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Vysoký výkon 1500W účinně zvládá zhutnění stropů a podlah, základových patek a konstrukcí základů a základových zdí.
Hadici k vibrátoru si můžete dokoupit zde: hadice k vibrátoru POWERMAT
Výhody:
  • Snižuje vzduchové bubliny v betonu
  • Praktické pro lití stropů a podlah
  • Výroba základových patek
  • Výroba základových laviček a stěn
  • Výkonný – odolnější motor
  • Zesílený design palcátu
Technické parametry:
  • Výkon: 1500 W
  • Napájení: 230V
  • Frekvence: 50 Hz
  • Otáčky: 2850 ot./min
  • Délka napájecího kabelu: 180 cm
  • Délka hole: 6m
  • Průměr hlavy: 45 mm