Stolní vrtačka 1600W PM-WS-1600M POWERMAT
Stolní vrtačka PM-WS-1600M je výkonná a ergonomická a je ideální pro domácí, dílenské a stavební práce, na vrtání do oceli a do dřeva. Vysoký výkon 1600W a plně nastavitelná rychlost otáček a mimořádná přesnost, umožňují velmi přesné vrtání.Stolní vrtačka je nepostradatelný stroj v každé dílně.
- Rychlostní stupeň I: 600 ot./min
- Druhý rychlostní stupeň: 900 ot./min
- Rychlostní stupeň III: 1300 ot./min
- 4. rychlostní stupeň: 1800 ot./min
- 5. rychlostní stupeň: 2600 ot./min
- Jednoduchý design, promítající se do životnosti zařízení
- Pevnost a kvalita provedení
- Velmi dobrá kvalita materiálů
- Kryt vřetena
- Přijímá vrtáky o do průměru 16 mm
- Včetně pomocného svěráku
- 5-stupňové nastavení rychlosti
- Vysoký výkon 1600W
- Pracovní stůl s nastavitelnou výškou a úhlem sklonu
- Sklíčidlo umožňuje namontovat vrták o průměru 3 mm až 16 mm