Polyfúzní svářečka plastových trubek PM-ZGP-2800 Powermat
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček. 5 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-ZGP-2800-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Popis a využití:
Výhody:
  • Svařovací stroj je vybaven signalizací, že je připraven k práci
  • LCD displej s možností nastavení přesné teploty až 320 stupňů Celsia
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Výkon: 2800 W
  • Doba ohřevu: max. 15 min
  • Šířka panelu: 15 mm