Hořák TIG pro invertory TIG-17V-16 POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TIG-17V-16
Značka: POWERMAT
Tip
Vlastnosti:
  Součást balení:
  • TIG svařovací hořák s připojením ŁW 16-25 - 4m
  • Dlouhá zástrčka - 1 ks
  • Krátká zátka - 1 ks
  • Kleštiny - 2 ks. (1,6 mm, 2,0 mm)
  • Proudový konektor (TIG SR17 / SR18 / SR26 difuzor) - 1 ks. (3,2 mm)
  • Keramické plynové trysky - 2 ks. (4 mm, 5 mm)