Elektrické míchadlo 2600W PM-MI-2600M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-MI-2600M-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Dobře tvarovaná rukojeť
Obsah balení:
  • Elektrické míchadlo PM-MI-2600M
  • 2x metla  pr. 120mm
  • Klíče
  • Náhradní uhlíky
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrická míchadla
Hmotnost: 6.5 kg
EAN: 5902565276690
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Aku míchadlo a zemní vrták 2v1 2x18V R2309 JIPOS