Drážkovací fréza do zdiva s laserem PM-BE-3000M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Drážkovací fréza do zdiva PM-BE-3000M POWERMAT je perfektní zařízení pro řezání čistých drážek v omítce, cihlách, dutých cihlách a betonu. Zařízení má výkonný 3000W motor a ochranu proti přetížení.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-BE-3000M
Značka: POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Drážkovací fréza do zdiva PM-BE-3000M POWERMAT je perfektní zařízení pro řezání čistých drážek v omítce, cihlách, dutých cihlách a betonu. Zařízení má výkonný 3000W motor a ochranu proti přetížení. Měděné vinutí zaručuje vysokou účinnost a odolnost, což umožňuje pracovat při vysokém zatížení.
Uchycení kotoučů:
Otočná rukojeť (180 stupňů):
Systém chlazení kotoučů:
Laserové navádění:
  • Pomocí laseru veďte zařízení dokonale podél linie řezu.
Technické parametry:
  •  Napětí: 230 V / 50 Hz
  • Příkon: 3000 W
  • Otáčky naprázdno: 5000 ot./min
  • Hloubka řezu: 12–40 mm
  • Šířka drážky: 9–40 mm
  • Průměr kotouče: 133 mm
  • Vnitřní otvor kotouče: 22,2 mm
  • Délka napájecího kabelu: cca 2,9 m
  • Hmotnost: cca 11 kg
 Součást balení:
  • Drážkovací fréza do zdiva
  • 7x kotouč
  • Čerpadlo na chlazení
  • Hadice (530 cm)
  • Bezpečnostní spínač
  • Sada klíčů
  • Kufr
  • Náhradní uhlíky
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické frézky
Hmotnost: 11 kg
EAN: 5902565279066
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Sada fréz na dřevo 5ks, 15-35mm 1512 JIPOS
Novinka Tip
Kód: 1512/FT232-02
Elektrická závitořezná fréza na trubky 2400W KD587 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD587
Drážkovací fréza do zdi 3100W KD1538 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD1538
Drážkovací fréza 3000W PM-BE-3000 POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Kód: PM-BE-3000-XX
Horní frézka 1900W KD1683-Z KRAFT&DELE
Horní frézka KD1683-Z od Kraft&Dele je zařízení, které pohání účinný elektromotor s maximálním výkonem 1900W dosahujícím až 30 000 otáček za sekundu!
Kód: KD1683-Z
Drážkovací fréza do zdi 3000W KD1739 KRAFT&DELE