Otočný svěrák 150 mm s kovadlinou PM-IS-150T POWERMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Otočný svěrák s kovadlinou 150 mm PM-IT-150T od značky POWERMAT je nástroj, který se používá ke stahování, držení a fixaci různých materiálů během dílenských a řemeslných prací.
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-IS-150T
Značka: POWERMAT
Tip
Otočný svěrák 150 mm s kovadlinou PM-IS-150T je nástroj, který se používá ke stahování, držení a fixaci různých materiálů během dílenských a řemeslných prací. Otočné svěráky jsou neocenitelnými nástroji pro uchycení pracovního kusu, zajištění jeho stability a umožnění přesného zpracování. Masivní otočný svěrák 150 mm s kovadlinou je nenahraditelný v každé dílně. Vyroben z kvalitního materiálu.
Popis a hlavní výhody:
  • Velikost: Otočný svěrák PM-IS-150Tmá velikost 150 mm, což označuje délku čelistí. To znamená, že může zvládnout materiály o maximální šířce 150 mm.
  • Přesnost: Díky otočnému mechanismu lze dosáhnout vysoké přesnosti a opakovatelnosti prací.
Technické parametry:
  • Materiál: litina / kalená kovadlinová ocel
  • Šířka čelistí: 150 mm
  • Maximální rozteč čelistí: 120 mm
  • Rozteč montážních otvorů od země: 100 mm
  • Velikost kovadliny: 85 x 83 [mm]
  • Maximální šířka: 355 mm
  • Výška svěráku: 150 mm
  • Hmotnost: 8 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Svěráky a svěrky
Hmotnost: 8.5 kg
EAN: 5901638115775
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3 hodnocení
3x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.12.2025
+ vše ok
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2025
+ Rychlost dodani
Robustní a otočný svěrák za dobrou cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Otočný svěrák s kovadlinou 125 mm KD1102 KRAFT&DELE
Tip
Otočný svěrák s kovadlinou 125 mm KD1102 od značky KRAFT&DELE je nástroj, který slouží k upevnění a zajištění pracovního materiálu při řemeslných nebo stavebních pracích.
Kód: KD1102
Truhlářská svěrka 60 kg 12 “ 300 x 60 mm KD10701 KRAFT&DELE
Systém rychlého upínání – snadné ovládání jednou rukou.
Kód: KD10701
eng pl Rotary cast iron iron workbench vice 2604 1 3
Otočný svěrák 50mm na pracovní stůl 11263 JIPOS