Ostřička vrtáků 3-13mm 150W PM-ODW-150 POWERMAT
- Napájení: 230V / 50Hz
- Výkon: 150W
- Plynulá rychlost otáček: 4800 ot./min
- Průměr vrtáku: 3-13mm
- Úhel ostření vrtáku: 118°
- Minimální délka vrtáku: 60 mm