Lišta na motorovou pilu a 2 řetězy 40cm 16" PM-PR-16C2 Powermat
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-PR-16C2-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Lišta na motorovou pilu a 2 řetězy 40cm 16" PM-PR-16C2 od značky Powermat je sada, která obsahuje lištu a dva řetězy o délce 40 cm (16 palců) určené pro motorové pily. Tato sada je navržena pro řezání dřeva a jiných materiálů pomocí motorové pily. Lišta na motorovou pilu a 2 řetězy jsou vyrobeny z pevného materiálu odolného proti oděru a vysoké teplotě, který vzniká během provozu pilového řetězu.
Popis a výhody:
  • Délka 40 cm (16"): Lišta je vhodná pro řezání materiálů s průměrem odpovídajícím délce 40 cm.
  • Jednoduchá výměna: Řetězy mohou být snadno a rychle vyměněny, což zvyšuje efektivitu práce.
Technické parametry:
  • Délka lišty: 16" / 40cm
  • Rozteč zubů řetězu: 0,325"
  • Šířka drážky: 1,5 mm
  • Počet zubů: 66
Doplňkové parametry
Kategorie: Příslušenství k řetězovým pilám
Hmotnost: 1.2 kg
EAN: 5902565278748