Elektrické míchadlo 2600W PM-MI-2600M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-MI-2600M-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Dobře tvarovaná rukojeť
Obsah balení:
  • Elektrické míchadlo PM-MI-2600M
  • 2x metla  pr. 120mm
  • Klíče
  • Náhradní uhlíky
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrická míchadla
Hmotnost: 6.5 kg
EAN: 5902565276690
Položka byla vyprodána…
Podobné produkty
Míchadlo stavebních směsí 2150W OX-1201 BOXER
Slevoakce Tip
Míchadlo stavebních směsí 2150W OD9014 ONDRAGON