Elektrické míchadlo 2400W PM-MI-2400T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-MI-2400T-XX
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Dobře tvarovaná rukojeť
Univerzální design
Ovládání rychlosti
Součást balení:
  • Elektrické míchadlo PM-MI-2400M
  • 2x metla 120mm
  • Klíč
  • Náhradní uhlíky
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrická míchadla
Hmotnost: 2.8 kg
EAN: 5902565277147
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Elektrické míchadlo stavebních směsí 2600W KD541 KRAFT&DELE
Slevoakce Tip
Kód: EC541-XX
Aku míchadlo a zemní vrták 2v1 2x18V R2309 JIPOS
Slevoakce Tip Výprodej skladu
Kód: R2309
Míchadlo stavebních směsí 3200W BX-1500 BOXER + 2 míchadla
Tip
Míchadlo stavebních směsí 2150W BX-1500 BOXER + 2 míchadla
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Toto unikátní míchadlo stavebních směsí se perfektně hodí k míchání kapalin a stavebních materiálů jako je beton, lepidlo nebo omítka. Disponuje výkonem až 2150 W, což umožňuje...