Dílna

Domácí dílna: Jak vyrobit hračku?

Jak vyrobit hračku pro deti?

Rádi byste vyrobili hračku vlastníma rukama? Na poslední chvíli sháníte dárek a nemáte čas na nakupování? Nevíte, co máte vymyslet? Přinášíme vám tipy, s jejichž pomocí zvládnete hračku vyrobit sami v domácí dílně.

Dárek na poslední chvíli

Oslava se blíží, jde do tuhého a vy nestíháte? Patříte k těm, kteří teprve začali přemýšlet, co oslavenci koupí a na dortu už skoro hoří svíčky? Máme pro vás řešení a tipy, jak potěšit vaše děti a věnovat jim vlastnoručně vyrobený dárek.

Jak vyrobit dárek?

Nestíháte (zapomněli jste) koupit dárek? Vyrobte si vlastní za pár korun a s přidanou hodnotou. Za dárky už nemusíte utrácet majlant, jde to i snadno a v poklidu domácího prostředí.

Jak vyrobit hračku pro děti?

Zaměřte se na ty kreativní, které povzbuzují dětskou představivost a jejich motoriku, jsou zábavné a poučné zároveň. O tom, jak vyrobit dětské venkovní hřiště jsme už psali, ale vy teď přemýšlíte o osobnějším dárku pro kluka a holku, co je potěší?

Co vyrobit pro kluka?

Jistě doma najdete starý pevný karton a pár dřevěných kolíčků, tak co třeba multifunkční terč pro kluky? A proč multifunkční? Když ho pomalujete barvami a stejnými pak natřete i dřevěné kolíčky, dítě se bude zdokonalovat nejen v poznávání barev, ale rozvíjet i motoriku.

Co vyrobit pro holku?

Ze stejného kartonu vyřízněte velkou botu, ve které vytvořte dírky a navlečte do nich dlouhou barevnou tkaničku. Vaše dítě bude trénovat zavazování a rozvazování, a přitom rozvíjet zručnost. Když jim dáte do ruky i pastelky, mohou na botě kreativně vyjádřit i svoji představivost.

Hračky vyrobené doma

Sečteno podtrženo, za chytré hračky pro děti nemusíte zruinovat svoji peněženku ani sebe. A pokud si na dětské hračky vlastní výroby netroufnete, prolistujte si na náš e-shop a vyberte si z rozmanité nabídky edukativních hraček pro své ratolesti.

Úsměv na tváři při výrobě hraček nebo jejich nakupování přeje Jipos.cz!