Dílna

Domácí dílna: paletový nábytek inspirace

Domácí dílna: paletový nábytek inspirace

Přebývají vám doma postarší palety a vy přemýšlíte, jak naložit s volným časem a jak je dokonale využít? Co si vyrobit originální paletový nábytek? Přinášíme vám inspiraci, jak se zabavit v domácí dílně.

Proč palety?

Z palet se dá vybavit kompletně celý byt, dům či zahrada. Palety jsou levné, snadno dostupné a nábytek z nich vytvořený působí nadčasově a stylově. Ve spojitosti s vaším kutilským umem si tak hravě vytvoříte vlastní originální nábytek do bytu či praktický na vaši zahradu.

Co budete potřebovat na paletový nábytek?

Bez ohledu na to, kde bydlíte, potřebujete v domácnosti občas něco upravit, opravit či touhu vytvořit. Z tohoto důvodu se vyplatí mít domácí dílnu nebo malý dílenský koutek. A jak na to? K výrobě paletového nábytku vám budou stačit euro palety, kladivo, hřebíky a nápad!

Nápad: Nábytek z palet

Jak si zpříjemnit bydlení za pár korun? Stačí vám nápad a díky šikovnosti si vytvoříte originální kus nábytku z palet, který dokáže oživit každý interiér nebo zahradu. Kreativitě se meze nekladou, začít můžete s jednoduchým kusem nábytku, nebo se pustit i do složitějšího projektu, protože z palet se dá vyrobit vše od sedací soupravy přes květináč až po odkladač na nářadí.

Inspirace: Vychytávky z palet

Nechte se inspirovat a třeba se rozhodnete nějaký z nápadů i zrealizovat.

Zdroj: Pinterest.com