Aku šroubovák 1,5Ah / 12V - 25Nm PM-WA-12V-1,5AT POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-WA-12V-1.5AT-XX
Značka: POWERMAT
big MINIATURA
Tip
Součást zásilky:
  • Akumulátorový šroubovák
  • 2x lithium-iontová baterie 1,5 Ah / 12V
  • Nabíječka
  • Přepravní kufr
Maximální průměr vrtání:
  • Dřevo: 21 mm
  • Ocel: 10 mm
  • Beton: 10 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU Vrtačky a šroubováky
Hmotnost: 1 kg
EAN: 5902565277307
Napětí baterie: 12 V
Krouticí moment: 25 Nm