Stolní stojanová vrtačka, laser+svěrák, 1000W PM-WS-1000M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dvourychlostní stojanová vrtačka POWERMAT o výkonu 1000W s křížovým laserem a LED podsvícením je nepostradatelným vybavením každé dílny. Vrtačka je výkonná a ergonomická, ideální pro domácí, stavební a dílenské práce a je určena pro vrtání do oceli a dřeva.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-WS-1000M-XX
Značka: POWERMAT
Slevoakce Doprava zdarma
Dvourychlostní stojanová vrtačka POWERMAT o výkonu 1000W s křížovým laserem a LED podsvícením je nepostradatelným vybavením každé dílny. Vrtačka je výkonná a ergonomická, ideální pro domácí, stavební a dílenské práce a je určena pro vrtání do oceli a dřeva. Vysoký výkon a plně nastavitelná rychlost otáček, umožňují velmi přesné vrtání do jakéhokoli typu materiálu.
  • 2-stupňová regulace otáček v rozsahu 220-2250 ot./min. umožňuje dokonale sladit přesnost vrtání.
  • Vrtačka má stabilní, pevný a nastavitelný pracovní stůl a strojní svěrák.
  • Vrtačka je vyrobena z odolných a spolehlivých materiálů nejvyšší kvality.
  • Laser, který přesně osvětlí místo vrtání.
  • Kovová samosvorná rukojeť 1,5 - 13mm.
Výhody:
  • Jednoduchý design, který se promítá do životnosti zařízení
  • Spolehlivost a kvalita provedení
  • Velmi dobrá kvalita materiálů
  • Kovové samosvorné sklíčidlo bez použití nářadí
  • Elektronické ovládání LCD panelu
  • Podporuje vrtáky o maximálním průměru 13 mm
  • Včetně pomocného svěráku 2-stupňová regulace rychlosti
  • Výkonný a účinný motor nové generace s výkonem 1000W a vysokými otáčkami 2250 ot./min., elektronicky regulovaný
  • Pracovní stůl s nastavitelnou výškou a úhlem sklonu
  • Sklíčidlo vrtačky umožňuje namontovat vrták o průměru 1,5 mm až 13 mm
  • Křížový čárový laser pro přesné osvětlení místa vrtání
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické vrtačky
Hmotnost: 18 kg
EAN: 5902565279158
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Otočný svěrák s kovadlinou 125 mm KD1102 KRAFT&DELE
Tip
Otočný svěrák s kovadlinou 125 mm KD1102 od značky KRAFT&DELE je nástroj, který slouží k upevnění a zajištění pracovního materiálu při řemeslných nebo stavebních pracích.
Kód: KD1102
Stolní vrtačka 1600W KD511 KRAFT&DELE
Tip Doprava zdarma
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Kód: KD511-XX
Elektrický šroubovák - vrtačka 900W OD9094 ONDRAGON
Tip
Kód: OD9094
3dc9fdda cac1 450b 8915 b6b1b8476a04
Slevoakce Tip
Kód: BT1702
Elektrická vrtačka 450W ED010 BULLTECH