Stolní dvoukotoučová bruska 1850W PM-SS-1850M-SM POWERMAT
Stolní dvoukotoučová bruska POWERMAT PM-SS-1850M-SM s maximálním výkonem 1850 W je ideální volbou pro kutily i profesionály k efektivnímu opracování měkkých kovů a dřeva. Bruska je vybavena dvěma kotouči – pro mokré i suché zpracování – což výrazně zvyšuje její všestrannost. Pevné kovové pouzdro zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Protiskluzové nožičky pohlcují vibrace, zvyšují stabilitu a pohodlí při práci. Bezpečnost při práci zajišťují boční a horní kryty proti třískám.
Vlastnosti a výhody:
- Odolná konstrukce: Pevné kovové pouzdro zajišťuje dlouhou životnost a stabilitu.
- Protiskluzové nožičky: Absorbují vibrace a zajišťují bezpečnější a stabilnější práci.
- Bezpečnostní kryty: Boční a horní kryty chrání uživatele před třískami.
Složení soupravy:
- Stolní bruska POWERMAT
- 2 brusné kotouče (mokrý a suchý)
- Plastový kryt
- Kovový nástavec
- Uživatelská příručka (polsky)
Technické údaje:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Výkon: 1850 W
- Maximální otáčky: 2950 ot./min
- Rozměr mokrého kotouče: 200 x 40 x 12,7 mm
- Rozměr suchého kotouče: 150 x 20 x 12,7 mm