Pokosová pila na dřevo 2100W PM-UK-2100FR POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Pokosová pila umožňuje rychlé a přesné řezání dřeva, prken, panelů atd. Díky sklopné a otočné hlavě jsou možné dvojité pokosové řezy. Pila je vybavena odolným motorem o maximálním výkonu 2100W s výměnnými kartáči a laserovým vedením.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-UK-2100FR
Značka: POWERMAT
Pokosová pila na dřevo PM-UK-2100FR POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Pokosová pila umožňuje rychlé a přesné řezání dřeva, prken, panelů atd. Díky sklopné a otočné hlavě jsou možné dvojité pokosové řezy. Pila je vybavena odolným motorem o maximálním výkonu 2100W s výměnnými kartáči. Laserové vedení instalované v zařízení zvyšuje komfort a přesnost práce s materiálem. Napájení zajišťují dvě baterie LR44.
Laserová řezací linka:
Otočná základna pily je vybavena úhlovou stupnicí a hrazením s čirým pravítkem:
Vertikální svorka pro uchycení materiálu:
Aretace úhlu sklonu řezné hlavy:
  • Velké a pohodlné tlačítko umožňuje rychlou změnu úhlu řezu a jeho efektivní blokování.
Výška x Šířka řezu:
  • 60 x 120 mm – (úhel sklonu pily: 0 stupňů / nastavení stolu: 0 stupňů)
  • 60 x 80 mm – (úhel sklonu pily: 0 stupňů / nastavení stolu: 45 stupňů)
  • 30 x 80 mm – (úhel sklonu pily: 45 stupňů / nastavení stolu: 45 stupňů)
  • 30 x 120 mm – (úhel sklonu pily: 45 stupňů / nastavení stolu: 0 stupňů)
Obsah balení:
  • Pokosová pila na dřevo
  • 2x baterie LR44
  • Montážní klíč
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní kotoučové
Hmotnost: 18 kg
EAN: 5902565276782
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Stolní kotoučová pila na dřevo 2800W KD3151 KRAFT&DELE