Ostřička vrtáků 3-13mm 150W PM-ODW-150 POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-ODW-150-XX
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Ostřička se vyznačuje nízkou hmotností a obratností, účinnost a životnost ostřičky vrtáků je na nejvyšší úrovni. Ostřička podporuje všechny  vrtáky typu HSS  o průměru od  3 mm do 13 mm . Takto široká škála velikostí umožňuje v tomto případě ostřit nejčastěji používané vrtáky.
Technické parametry:
  • Napájení: 230V / 50Hz
  • Výkon: 150W
  • Plynulá rychlost otáček: 4800 ot./min
  • Průměr vrtáku: 3-13mm
  • Úhel ostření vrtáku: 118°
  • Minimální délka vrtáku: 60 mm
  • Typ brusného kotouče: kovový kotouč s diamantovým povlakem
  • Hmotnost s obalem: 2,67 kg
Výhody:
  • Jednoduchá obsluha
  • Ekonomické ostření spirálových vrtáků se dvěma břity
  • Jednoduché ostření vrtáků - čisté, rychlé a přesné
  • Zařízení se snadno přepravuje
  • Snadná výměna brusného kotouče
  • Proces nuceného ostření a snadné použití
  • Automatické broušení geometrie hrotů díky kotoučové vačce
  • Pevné plastové pouzdro s protiskluzovými nožičkami
  • Diamantové brusné kameny s dlouhou životností pro dokonalý řez
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické brusky
Hmotnost: 2.67 kg
EAN: 5902565271060
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Elektrická bruska - ostřička na řetězy 760W KD1551 KRAFT&DELE
Tip
Elektrická bruska - ostřička na řetězy KD1551 KRAFT&DELE
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem (2 ks)
Elektrická ostřička KD1551 je zařízení, pomocí kterého rychle a snadno naostříte řetěz k motorové pile. Zařízení je pevně konstruováno a má výkonný 760W motor.