Elektrický vertikutátor půdy 2600W 3v1 PM-AEW-2600T POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Kód: PM-AEW-2600T
Autoleštička karoserií 2600W + příslušenství PM-PS-2600T-Z5 POWERMAT
Tip
Kód: PM-PS-2600T-Z5-XX
Příklepové kladivo PM-MU-2600T POWERMAT
Novinka Tip Doprava zdarma
Kód: PM-MU-2600T
Elektrický vařič 2000W 155+185mm KD4166 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Kód: KD4166
Štěpkovač na větve 50L 2600W BX3290 BOXER
Slevoakce Tip
Kód: BX3290
Elektrická sekačka na trávu 2600W KD5361 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Kód: KD5361
Elektrické míchadlo stavebních směsí 2600W KD541 KRAFT&DELE