Elektrická příklepová vrtačka 1600W PM-WU-1600M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Elektrická příklepová vrtačka POWERMAT o výkonu 1600 W je vybavena plynulým ovládáním otáček a tlačítkem umožňujícím nepřetržitý provoz, což práci výrazně usnadňuje.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-WU-1600M-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Elektrická příklepová vrtačka POWERMAT o výkonu 1600 W je vybavena plynulým ovládáním otáček a tlačítkem umožňujícím nepřetržitý provoz, což práci výrazně usnadňuje.   Funguje velmi dobře při vrtání do betonu, oceli, dřeva a mnoha dalších materiálů.
NAPÁJENÍ:
  • Elektrická příklepová vrtačka polské  POWERMAT o výkonu 1600 W byla navržena pro příklepové vrtání do zdiva, betonu a kamene a pro vrtání do kovu, keramiky, dřeva a plastu.
POHODLNÉ POUŽITÍ:
LEPŠÍ ERGONOMIE:
TUHÁ KONSTRUKCE:
Kvalitu práce navíc ovlivní dlouhý síťový kabel. Technické parametry:
  • Maximální výkon: 1600 W
  • Volnoběžné otáčky: 0 - 3000 [ot / min]
  • Frekvence úderu: 44800 [/ min]
  • Typ rukojeti: ozubený
  • Maximální průměr vrtání do betonu: 13 mm
  • Maximální průměr vrtání do dřeva: 25 mm
  • Maximální průměr vrtání do oceli: 10 mm
  • Hladina akustického tlaku Lpa K = 3 dB (A): 92 dB (A)
  • Hladina akustického výkonu Lwa K = 3 dB (A): 103 dB (A)
  • Vibrace K + 1,5 m / s²: Hlavní rukojeť (vrtání do kovu) 5,02 m / s²
  • Vibrace K + 1,5 m / s²: Hlavní rukojeť (příklepové vrtání do betonu) 15,33 m / s²
  • Hmotnost stroje: 1,6 kg
  • Délka napájecího kabelu: 185 cm
  • Třída ochrany: II
Součást balení:
  • Elektrická vrtačka POWERMAT
  • Rukojeť
  • Originální balení
  • Klíč ke sklíčidlu
  • Náhradní uhlíky
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické vrtačky
Hmotnost: 1.6 kg
EAN: 5902565278564
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Elektrický šroubovák - vrtačka 900W OD9094 ONDRAGON
Tip
Kód: OD9094
Elektrická vrtačka 450W ED010 BULLTECH