Malířská stříkací pistole hydrodynamická 1200W PM-PDM-1200 POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-PDM-1200-XX
Značka: POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Popis a výhody:
  • Výkon: S výkonem 1200 W je tato stříkací pistole hydrodynamická dostatečně silná pro aplikaci malby nebo nátěru na různé povrchy. Výkon pistole ovlivňuje rychlost a intenzitu aplikace barvy.
Menší spotřeba barvy ve srovnání s malováním válečkem nebo štětcem:
  • Můžete malovat svisle i vodorovně
  • Agregát je mobilní a snadno se používá
Snadné čištění a údržba:
  • Tím zabráníte vytvrzení barvy
  • Nezapomeňte uvolnit tlak v jednotce
Technické parametry:
  • Výkon zařízení: 1200 W
  • Maximální provozní tlak: 220 bar (konstantní)
  • Střední rychlost dodávky: až 1,5 l / min
  • Maximální viskozita média: 110 DIN-s
  • Maximální velikost trysky: 0,019 palce- (0,48 mm)
  • Typ motoru: DC komutátor
  • Kompresní mechanismus: pístové čerpadlo
  • Hmotnost: 5,9 kg
  • Délka hadice: 10 m
Součást zásilky:
  • Lakovací jednotka PM-PDM-1200
  • Sací hadice s filtrem
  • Malířská stříkací pistole se stříkací špičkou
  • ZDARMA - prodloužení pistole (50 cm)
  • Mazací olej TSL 250 ml (pro údržbu horních těsnění lakovacích jednotek)
  • Tryska 515 (tryska 0,015 " - úhel stříkání 50 °, kapacita cca 0,87 l / min)
  • Tryska pistole 517 (otvor 0,017 " - úhel stříkání 50 °, výkon přibližně 1,13 l / min) - (univerzální velikost pro emulzní a latexové barvy)
  • Tryska 619 (tryska 0,019 " - úhel stříkání 60 °, přibližně 1,36 l / min) - (velikost pro akrylové, emulzní a latexové barvy)