Pokosová pila na dřevo 2100W PM-UK-2100FR POWERMAT
Pokosová pila na dřevo PM-UK-2100FR POWERMAT
Otočná základna pily je vybavena úhlovou stupnicí a hrazením s čirým pravítkem:
Vertikální svorka pro uchycení materiálu:
Aretace úhlu sklonu řezné hlavy:
- Velké a pohodlné tlačítko umožňuje rychlou změnu úhlu řezu a jeho efektivní blokování.
Výška x Šířka řezu:
- 60 x 120 mm – (úhel sklonu pily: 0 stupňů / nastavení stolu: 0 stupňů)
- 60 x 80 mm – (úhel sklonu pily: 0 stupňů / nastavení stolu: 45 stupňů)
- 30 x 80 mm – (úhel sklonu pily: 45 stupňů / nastavení stolu: 45 stupňů)
- 30 x 120 mm – (úhel sklonu pily: 45 stupňů / nastavení stolu: 0 stupňů)