Ostřička vrtáků HSS, 90W, PM-ODW-90M POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-ODW-90M-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Ostřička vrtáků Powermat PM-ODW-90M nalézá široké uplatnění v každé domácnosti a dílně. Jde o pracovní nástroj, který brousí vrtáky bez použití běžných ručních brousků na vrtáky. Je navržen tak, aby broušení vrtáků bylo co nejpohodlnější. Přesně určené polohy přiložení vrtáku na brusný kámen při troše manuální zručnosti nedovolí špatné naostření vrtáku, ke kterému často dochází při absenci vhodných vodítek v ručních ostřičkách. Ostřička vrtáků se vyznačuje nízkou hmotností a ovladatelností, účinnost a životnost ostřičky vrtáků je na nejvyšší úrovni. Podporuje všechny vrtáky typu HSS s průměry od 3 mm do 16 mm. Takto široká škála velikostí umožňuje v tomto případě ostřit nejčastěji používané vrtáky.