Krbový vysavač, průmyslový vysavač 2000W, 20l, 2v1 POWERMAT PM-ESP-2000
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček. 40 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Krbový vysavač PM-ESP-2000 POWERMAT má silný 2000W motor chráněný HEPA filtrem. Vysavač se používá k vysávání popela z různých typů krbů, pecí, komínů a těžko přístupných míst, kde se hromadí prach. Vysavač oceníte i v dílně při úklidu drobného prachu.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-ESP-2000
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Krbový vysavač a průmyslový vysavač 2v1 PM-ESP-2000 od značky POWERMAT je zařízení, které kombinuje funkce krbového vysavače a průmyslového vysavače. Vysavač má silný 2000W motor chráněný HEPA filtrem a používá se k vysávání popela z různých typů krbů, pecí, komínů a těžko přístupných míst, kde se hromadí prach. Vysavač oceníte i v dílně při úklidu drobného prachu.
Popis a výhody:
  • Výkon: S výkonem 2000 W je tento vysavač dostatečně silný pro účinné čištění a vysávání. Výkon vysavače ovlivňuje jeho sací sílu a schopnost zachytit různé druhy nečistot a odpadků.
Vybavení:
  • sběrač popela (motor s nádobou)
  • HEPA filtr (skládaný kulatý papírový)
  • 2x bavlněný filtr
  • sací koncovka kulatá 23mm
  • sací koncovka plochá 19,5mm
  • sací koncovka
  • plastová flexibilní hadice 2,5m
  • třídílná plastová sací trubka 95cm
Doplňkové parametry
Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 8.5 kg
EAN: 5902565274979
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček. 40 hodnocení
20x
4
11x
3
9x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2024
Funguje
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.10.2024
+ Spokojenost.
- Nic.
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Výpis diskuzí
Dají se koupit filtry jak často se mění a kolik stojí a jak je. Vysavač skladný v domácnosti
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Aku tyčový vysavač, bezsáčkový 0,8l KD471 KRAFT&DELE
Doprava zdarma
Kód: KD471
Průmyslový vysavač na mokré a suché vysávání 1400W KD482 KRAFT&DELE
Tip Doprava zdarma
Kód: KD482
Vysavač na popel a saze, průmyslový vysavač 2000W, 20l, 2v1 RTESP0077 RED TECHNIC
Tip
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
Kód: RTESP0077
Průmyslový bezsáčkový vysavač 2000W KD5149 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Kód: KD5149
Vysavač na mokré a suché vysávání 2200W KD5148 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD5148
Vysavač do auta 12V 2v1 KD487 KRAFT&DELE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Vysavač do auta 12V 2v1 KD487 od značky Kraft&Dele je praktický přístroj určený pro čištění interiéru vozidla. Vysavač je lehký, skladný a ideální pro úklid těžko dostupných...
Kód: KD487-XX
Aku vertikální vysavač 600W KD5147 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Ruční aku vysavač 7,2V 15222 JIPOS