Kalové čerpadlo s plovákem do studny a septiku 1600W PM-PDW-1600PT POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-PDW-1600PT-XX
Značka: POWERMAT
Tip
K čerpadlu je možné použít tyto hadice:
Výhody:
  • Vysoký výkon
  • Vysoká výška zdvihu
  • Dobrá kvalita
  • Vysoký výkon (1600 W)
  • Vybaveno ochranou proti přehřátí
  • Speciální silný napájecí kabel (10 m)
  • Dlouhá životnost
Sledujte Nás na YouTube
Doplňkové parametry
Kategorie: Kalová čerpadla do septiku, studny
Hmotnost: 3.2 kg
EAN: 5902565279288
Výkon: 1600 W
Plovák: Ano
Průměr výstupu: 1"
Určení: Fekální
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Kalové čerpadlo na čistou a špinavou vodu 1400W RTPDW0050 POWERMAT
Tip
Kód: RTPDW0050
Kalové čerpadlo s plovákem 3150W CP8802 BULLTECH
Slevoakce Novinka Tip
Kód: CP8802-RS5508
Kalové ponorné čerpadlo 1" s plovákem CP5006 3150W BOXER
Slevoakce Novinka Tip
Kalové ponorné čerpadlo 1" 2850W RS8021 BULLTECH
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Kód: RS8021
Kalové čerpadlo do septiku s plovákem 2" 3850W RS8008 BULLTECH
Kalové čerpadlo představuje spolehlivé řešení pro efektivní a bezpečné čerpání silně znečištěné vody i splašků. Díky výkonu 3850 W, drtiči a automatickému plováku je připraveno...
Kód: RS8008
Čerpadlo na vodu kalové s plovákem 2" 3265W OX9002 BOXER
Slevoakce Tip
Kód: OX9002
Kalové čerpadlo NIKL s plovákem 2" 3850W RS5506 BULLTECH
Kalové čerpadlo do septiku 2" 3850W RS5503 BULLTECH