Zahrada

Jak vybrat síť proti hmyzu?

Jak vybrat síť proti hmyzu?

Nachýlila se ta skvělá část roku, kdy na chvilku otevřete okna a najednou se u vás v bytě odehrává Život brouka 2? Pro všechny, kteří bojují s hmyzem v bytě, domě ale i kancelářích v období, kdy láska kvete nejen mezi lidmi, JIPOS.cz přináší pár rad a tipů, jak vybrat síť proti hmyzu.

Okenní a dveřní síť proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro plastová, dřevěná i hliníková okna. Snadná montáž i demontáž na okenní rám vytváří funkční doplněk nejen obytných, ale i kancelářských prostor. U balkonových či terasových dveří se zaměřte na dveřní sítě proti hmyzu, které z nich udělají elegantně-funkční doplněk po celou sezónu.

Vybíráme sítě proti hmyzu

Existuje mnoho variant ochranných sítí proti hmyzu, které se od sebe liší cenou, montáží, demontáží, provedením, rozměry, ale i barvou a volbou materiálu.

Při výběru sítí proti hmyzu se setkáte s pevnou sítí, posuvnou sítí, okenní i dveřní rolovací sítí, plisé sítí, stínící sítí, samolepící sítí, také sítí na suchý zip a další.

Pouze Chuck Norris sítě proti hmyzu nepotřebuje! Hmyz se ho bojí! Ale pro všechny ostatní je tu JIPOS.cz se svojí nabídkou sítí proti hmyzu! Vyberte tu správnou!