Inspirace

Co sbalit na dovolenou pod stan?

Co sbalit na dovolenou pod stan?

Čarovná příroda, průzračná voda a trocha adrenalinu? Dovolená pod stanem už dávno není tuctová! Vyměňte relaxační dovolenou u moře za dobrodružné cestování po Česku se spaním ve stanu. Sbalte si vše potřebné a vyrazte letos poznávat krásy Česka. Poradíme vám, co sbalit na dovolenou pod stan, a jaké vychytávky by se vám mohly hodit navíc.

Dovolená pod stanem: Vybavení na kempování

Ať se chystáte strávit letní dny na horách, u vody, na chatě, v lese, nebo v kempu, kromě zábavy a plánů je vhodné myslet i na příhodné vybavení. Buďte připraveni a užijte si dovolenou s outdoor vybavením z e-shopu Jipos.cz a dopřejte si i něco výjimečného.

Co zabalit, aby vás při kempování nic nezaskočilo?

STAN – při výběru se zaměřte na jeho prostorovou velikost i skladnost v balení pro lehčí přenosy. Součástí naší nabídky stanů jsou i moskytiéry a stropní ventilace pro cirkulaci vzduchu.

KARIMATKA – vsaďte na komfortní samonafukovací karimatky, které mají i exkluzivní izolační vlastnosti. Nechcete přeci strávit dovolenkové noci na tvrdé podlaze.

SPACÍ PYTEL – nedílná součást každého kempování. Spacáky vybírejte podle jejich teplotních limitů, kde COMFORT značí teplotu, při které nám bude příjemně. LIMIT je teplota, při které ještě budete v teple a EXTREME udává maximální únosnou teplotu. Teplotní limity jsou vždy uvedeny na štítku každého kvalitního spacáku.

CAMPINGOVÁ VÝBAVA – příprava potravy v přírodě nemusí být náročná, pokud zvolíte tu správnou výbavu a co patří do základní tábornické výbavy? Kempingový vařič nebo cestovní gril, termoska, sada nádobí, příbory, nádoba na vodu, kvalitní nůž nebo kapesní s dalšími pomocníky v jednom.

SKLÁDACÍ NÁBYTEK – nevzdávejte se pohodlí sedět společně u jednoho stolu a na židlích ani na dobrodružné dovolené v přírodě. Funkční kempingový nábytek je ideálním společníkem na výlety všech druhů.

SVÍTILNA – posviťte si na svou dovolenou, a hlavně v noci! Nezapomeňte si přibalit čelovku, nebo ruční svítilnu, která lze i zavěsit a užijte si dovolenou pod stanem bez stresu i za tmy.
Co si vzít s sebou na dovolenou?

Pokud se rozhodnete pro camping dovolenou nebo dovolenou u moře, rozhodně mohou být vaše cesty ve velkém stylu! Vybavení pro každou dovolenou máme a vy si ve volné chvilce najděte to pravé. A tady je pár tipů, které se vám budou zaručeně hodit.

KŘESADLO – s křesadlem je možné podpalovat plynové zářiče, kamna, krby, gril i ohniště v jakékoliv nadmořské výšce.

POLŠTÁŘ – možná se spokojíte s mikinou pod hlavou, ale skladný samonafukovací polštář může jindy posloužit i jako podložka k sezení.

HOUPACÍ SÍŤ – představte si ty dva ideální stromy, vaši outdoor houpací síť a relax s výhledem na oblohu, co chcete víc? Jasně, vzít si ji i k moři, protože kdo si na dovolenou k moři vozí skladnou houpací síť a roztočí to mezi palmami!

PLACATKA – zde se zdržíme slova, protože všichni víme, co z té svojí chceme pít ? Režim se má zkrátka dodržovat.

Balíte se na cesty nebo jste se vrátili z dovolené a zjistili, že vám něco chybí? Shlédněte naši nabídku kempingového vybavení, ať vás nic nezaskočí. Veškeré produkty z našeho e-shopu určené pro cestování, camping a outdoor jsou v praktických baleních, které váš kufr či batoh unese raz dva.

Ať už se rozhodnete vycestovat kamkoliv, JIPOS.cz vám přeje příjemné letní dny plné pohody, nezapomenutelných zážitků a krásnou dovolenou.

Související příspěvky