Dílna, Inspirace

Tipy na dárky pro kutily

Tipy na vánoční dárky pro kutily

Hledáte vhodný dárek pro muže, bratra, dědečka, kteří se v dílně cítí jako ryba ve vodě? Vytipovali jsme pro vás dárky pro všechny kutily, kterými jim dáte na vědomí, jak moc si vážíte toho, co umí opravit či vyrobit. Pojďme se podívat na výběr toho nejpraktičtějšího, co na jipos.cz máme a každého kutila nadchne.

Vánoční dárek pro kutily do 500 kč

Jipos je e-shop, ve kterém je sortiment tak široký, že si tam najde vždy každý něco, co ho nadchne či co právě potřebuje. Dokonce i vánoční dárek do pětistovky!

LASEROVÁ VODOVÁHA S METREM za 229,-Laserová vodováha s metrem

Multifunkční laserová vodováha s měřicí páskou 2,5 m. Laser má tři způsoby určení: bodový, horizontální a křížový. Napájí se 3 bateriemi a má podsvícené libely.

SADA ŠROUBOVÁKU za 349,-SADA ŠROUBOVÁKŮ FIELDMANN

Tato atraktivní sada Fieldmann obsahuje 4 křížové šroubováky, 4 ploché šroubováky, 8 malých šroubováků, 1 šroubovák na bity, bity: SL 4,5,6; PH 1,2,3; PZ 0,1,2,3; T 20,25,30,40; H 4,5,6.

NABÍJECÍ SVÍTILNA + LAPAČ HMYZU za 499,-SVÍTILNA PEAR NABÍJECÍ + LAPAČ HMYZU

Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění.

Vánoční dárek pro kutily do 1000 kč

Kdo má rozpočet pro dárek pro svého kutila o něco vyšší, pro toho máme tipy následující.

ČELOVKA LED za 595,-ČELOVKA LED

Výkonná čelovka s XM-L a 2x XP-E LED, poziční červenou LED a laserem. Napájení je řešeno dvěma akumulátory pracujícími s napětím 3,7 V. Naměřená výdrž činí 6 hodin. Svítilna je opatřena sklápěcím mechanismem pro nastavení sklonu světla.

SKLÁDACÍ STOLIČKA DO DÍLNY S TAŠKOU za 689,-SKLÁDACÍ STOLIČKA

Taška vyrobená z odolného materiálu disponuje 6 vnějšími otevřenými praktickými kapsami, do nichž si kutil může vložit všechny nástroje, s nimiž se chystá pracovat. Tašku navíc lze odepnout a stoličku může kutil používat třeba i v kempu nebo na rybách.

SADA NÁŘADÍ za 799,-SADA NÁŘADÍ FIELDMANN

S touto dostatečnou zásobou různých druhů sad nářadí, šroubováků, ráčen nebo bitů se může váš kutil pustit do jakékoli práce v domě nebo na zahradě.

Vánoční tipy na dárek pro kutily s vyšším rozpočtem

Pro kutily je pohádka vybírat dárek. Zvlášť na Jiposu! Kutilové totiž potřebují velkou spoustu věcí. A možná, že potřebují dokonce všechno:)

POJÍZDNÁ SKŘÍŇ NA NÁŘADÍ za 1 800,-POJÍZDNÁ SKŘÍŇ NA NÁŘADÍ 3 DÍLNÁ

Třídílný mobilní plastový vozík pro uložení nářadí a příslušenství s rozměry 45 x 28 x 82 (104) cm, který je odolný proti mechanickému poškození. Konečně bude v dílně vašeho kutila pořádek!

ELEKTRICKÝ PŘÍMOTOP za 2 029,-ELEKTRICKÝ PŘÍMOTOP

Aby vašemu kutilovi už nikdy nebyla v dílně zima. Maximální tepelný výkon: 5 kW (4300 kcal/hod, 2 topné stupně: 2,5 kW / 5 kW), ventilátor. Přímotop je chráněn proti přehřátí.

TELESKOPICKÝ ŽEBŘÍK-ŠTAFLE za 3 699,-TELESKOPICKÝ ŽEBŘÍK-ŠTAFLE

Unikátní dárek v podobě nastavitelného žebříku či štaflí. Maximální délka štaflí je 2,2 metrů a maximální délka žebříku je pak 4,4 metrů.

Související příspěvky