Bruska multifunkční 200W 8v1 PM-OWF-200T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-OWF-200T
Značka: POWERMAT
Tip Doprava zdarma
Multifunkční bruska PM-OWF-200T od značky POWERMAT je univerzální nástroj navržený pro širokou škálu úkolů v domácí dílně nebo při různých kutilských projektech. Tento model je vybaven 200W motorem a nabízí 8 různých funkcí v jednom kompaktním zařízení, což z něj činí ideální volbu pro řezání, broušení, škrábání, leštění a další činnosti. Díky své všestrannosti je tento nástroj vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele.
Popis:
  • Výkonný 200W motor: Poskytuje dostatečný výkon pro různé úkoly, od jemného broušení po náročnější řezání a škrábání.
Výhody:
Použití:
  • Řezání: Rychlé a přesné řezání různých materiálů, jako je dřevo, plast, kov a sádrokarton.
  • Škrábání a odstraňování: Odstraňování starých nátěrů, lepidel nebo tmelů z různých povrchů.
  • Domácí a kutilské projekty: Vhodná pro renovace, opravy a různé projekty v domácí dílně.
Parametry:
  • Napětí: 230 V /50 Hz
  • Výkon: 200 W
  • Otáčky bez zátěže: 5600 ot./min
  • Průměr vrtáku: 3-13 mm
  • Průměr čepele: 6-51 mm
Příslušenství:
  • bruska
  • nástavec vrtáku HSS
  • nástavec na nože a nůžky
  • nástavec na dláta a sekáče
  • lešticí nástavec
  • nástavec k uchycení sekery
  • uchycení pro ostření řetězů
  • nástavec pro ostření nůžek na živý plot
  • nástavec pro ostření zahradnických nůžek
  • kotouč diamantový
  • kotouč drátěný
  • kotouč filcový
  • kotouč fíbrový
  • brusný kámen
  • leštící pasta
  • 19 ks kotoučů z černého korundu
  • 13 ks keramických kotoučů (červený)
  • 10 ks smirkových kotoučů
  • 3 ks filcové leštící kotouče 12 mm
  • 1 ks filcový leštící kotouč 25 mm
  • 2 ks trn (2,35 mm / 3,2 mm)
  • 6 ks kroužků 6 mm brusného papíru
  • 8 ks kroužků 12 mm brusného papíru
  • 4 ks brusná diamantová tělíska
  • 1 ks brusné tělísko na měkké materiály, jako je dřevo, plasty a barevné kovy (měkké)
  • 2 ks brusné kameny z oxidu hlinitého (pro nerezovou ocel)
  • 2 ks kameny z karbidu křemíku (pro keramiku, sklo, měkké neželezné kovy)
  • 2 ks nástavce pro brusné kroužky (6 mm / 12 mm)
  • 1 ks kartáč s krátkými štětinami
  • 1 ks kotouč drátěný
  • 1 ks nástavec pro uchycení malých kotoučků
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické brusky
Hmotnost: 3.2 kg
EAN: 5902565279851
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Elektrická bruska - ostřička na řetězy 760W KD1551 KRAFT&DELE
Tip
Elektrická bruska - ostřička na řetězy KD1551 KRAFT&DELE
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem (2 ks)
Elektrická ostřička KD1551 je zařízení, pomocí kterého rychle a snadno naostříte řetěz k motorové pile. Zařízení je pevně konstruováno a má výkonný 760W motor.
Kód: KD1551
Stolní dvoukotoučová bruska 1700W RTSS0084 RED TECHNIC
Tip
Kód: RTSS0084
KRAFT DELE ZESTAW SZLIFIERKA STOLOWA TARCZOWA KAMIENIOWA 1700W 200MM KD533
Slevoakce Tip
Kód: KD533
Přímá bruska s regulací otáček 1450W BT25610 BULLTECH
Slevoakce Tip
Kód: BT25610
Mini přímá bruska 12V+příslušenství 55ks KD1669 KRAFT&DELE