Autoleštička karoserií 2600W + příslušenství PM-PS-2600T-Z5 POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-PS-2600T-Z5-XX
Značka: POWERMAT
Tip
Autoleštička karoserií s výkonem 2600 W a příslušenstvím PM-PS-2600T-Z5 od značky POWERMAT je speciálně navržena pro leštění a údržbu povrchů vozidel. Leštička je vybavena montážním závitem pro příslušenství M14. S takovým uchycením si snadno dokoupíme náhradní leštící kotouče nebo jiné leštící doplňky.
Konstrukce:
  • Leštička na auto má výkon 2600 W, což poskytuje dostatečnou sílu pro efektivní leštění povrchů vozidel.
  • Je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zajišťují dlouhou životnost zařízení.
  • Rukojeť je ergonomicky navržena pro pohodlné držení a ovládání během leštění.
Funkce:
Použití:
  • Leštička na auto s výkonem 2600 W a příslušenstvím PM-PS-2600T-Z5 je ideální pro použití při leštění a údržbě povrchů vozidel, včetně laku, plastových částí a kovových povrchů.
  • Může být použita na osobních automobilech, motocyklech, karavanech nebo jiných typech vozidel.
Technické parametry:
  • napájení: 230V / 50Hz
  • výkon: 2600W
  • rychlost otáček: 500-3500 ot./min
  • průměr kotouče: 180 mm
Obsah balení:
  • Leštička
  • Kotouč se zapínáním na suchý zip
  • Leštící rouno
  • Kožešinová rukavice
  • 4x leštící kotouč 150 mm / 45 mm (černý - tvrdý; oranžový - středně tvrdý; bílý - středně měkký; modrý - měkký)
  • Náhradní uhlíky
  • Rukojeť
  • Imbusový klíč
Výhody:
  • vysoký výkon 2600W
  • 180mm kotouč
  • pevná rukojeť
  • náhradní uhlíky
  • kontrola otáček
Doplňkové parametry
Kategorie: Autoleštičky
Hmotnost: 4.2 kg
EAN: 5902565279080
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Autoleštička s regulací otáček + 5 leštících kotoučů OD9048 ONDRAGON
Tip
Autoleštička s regulací otáček + 5 leštících kotoučů OD9086 ONDRAGON
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (2 ks)
Kód: OD9086
Aku leštička na auto 2x baterie 12V + příslušenství OD2201 ONDRAGON
Kód: OD2201
36V POLERKA SAMOCHODOWA AKUMULATOROWA NA BATERIE 2x aku 5 0AH MOCNA
Kód: RS2567B
Úhlová bruska a leštička 2v1 BT1238 ONDRAGON
Kód: BT1238
Leštička 2400W EC531 KRAFT&DELE
Leštička na auto BESTCRAFT je ideálním zařízením pro domácí a profesionální leštění. Vysoký výkon 2 400W splní požadavky i pro ty nejnáročnější uživatele.