Aku šroubovák 1,5Ah / 12V - 25Nm PM-WA-12V-1,5AT POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-WA-12V-1.5AT-XX
Značka: POWERMAT
big MINIATURA
Tip
Součást zásilky:
  • Akumulátorový šroubovák
  • 2x lithium-iontová baterie 1,5 Ah / 12V
  • Nabíječka
  • Přepravní kufr
Maximální průměr vrtání:
  • Dřevo: 21 mm
  • Ocel: 10 mm
  • Beton: 10 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU Vrtačky a šroubováky
Hmotnost: 1 kg
EAN: 5902565277307
Napětí baterie: 12 V
Krouticí moment: 25 Nm
Bezuhlíkový motor: Ne
Kapacita baterie: 1.5 Ah
Příklep: Ne
Rázový utahovák: Ne
Typ produktu: Vrtačka/šroubovák
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Aku šroubovák 2x18V + příslušenství R2298 JIPOS
Slevoakce Tip
Kód: R2298
Aku vrtací šroubovák 20V s příslušenstvím KD3086 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD3086
Aku šroubovák 18V LI-ION 2 baterie KING sada v kufru KD1671-Z KRAFT&DELE
Kód: KD1671-Z
Aku vrtací šroubovák 21V 2 baterie + příslušenství, kufřík OD2801 ONDRAGON
Slevoakce Tip Výprodej skladu
Aku vrtací šroubovák 21V OD2801 ONDRAGON
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Aku vrtací šroubovák 21V od značky ONDRAGON je multifunkční nástroj, který kombinuje funkce vrtání a šroubování. Tento výkonný a spolehlivý nástroj je ideální pro širokou škálu...
Kód: OD2801
Aku vrtací šroubovák 18V Li-Ion KD1566 KRAFT&DELE
Kód: KD1566-XX
Aku šroubovák 2x21V + sada příslušenství KD3356 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Kód: KD3356
Aku vrtací šroubovák 20V, 2 baterie, kufřík RS613 ONDRAGON
Aku vrtací šroubovák 18V, 2 baterie, kufřík RS613 ONDRAGON