Aku rázový utahovák 20V PM-AKU-20V-2AT POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-AKU-20V-2AT
Značka: POWERMAT
Tip
Aku rázový utahovák POWERMAT PM-AKU-20V-2AT je výkonný a praktický nástroj určený pro práci v dílně i na stavbě. Díky silnému utahovacímu momentu 350 Nm a maximálním otáčkám 2300 ot./min je ideální pro utahování a uvolňování šroubů, včetně zadřených spojů. Tento bezdrátový utahovák je vybaven lithium-iontovou baterií s kapacitou 2Ah, která zajišťuje dlouhou výdrž bez paměťového efektu. LED osvětlení a ergonomická rukojeť s ANTI-SLIP materiálem zvyšují komfort a efektivitu při práci, i na špatně osvětlených místech.
Vlastnosti:
  • Vysoký točivý moment: Maximální utahovací moment 350 Nm umožňuje snadné vyšroubování a utažení i zadřených spojů.
  • LED osvětlení: Zlepšuje viditelnost na špatně osvětlených místech, což usnadňuje práci.
  • Brzda vřetena: Zajišťuje přesné a bezpečné ovládání při utahování a uvolňování šroubů.
Použití:
Výhody:
  • Síla a výkon: Vysoký točivý moment umožňuje snadné uvolnění i těžce zadřených spojů.
Technické parametry:
  • Model: PM-AKU-20V-2AT
  • Maximální napětí baterie: 20V
  • Otáčky: 2300 ot./min
  • Maximální utahovací moment: 350 Nm
  • Montážní držák: 1/2" (palec)
  • Kapacita baterie: 2Ah
  • Typ baterie: Lithium-iontová
  • LED lampa: Ano
  • Brzda vřetena: Ano
  • Hmotnost šroubováku s jednou baterií: 1,45 kg
  • Hmotnost celé sady v kufru: 2,65 kg
Obsah balení:
  • Rázový utahovák)
  • 1x lithium-iontová baterie 2,0Ah / 20V
  • Síťová nabíječka
  • 1/2" nástavce (17 mm, 19 mm, 21 mm, 23 mm)
  • Kufr
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU Utahováky
Hmotnost: 2.2 kg
EAN: 5902565276799
Max. otáčky: 2300 ot/min
Napětí baterie: 20 V
Krouticí moment: 350 Nm
Bezuhlíkový motor: Ne
Kapacita baterie: 2 Ah
Typ produktu: Utahovák
Upínání (čtyřhran / bit): 1/2"
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Rázový utahovák 12V BX480 BOXER
Tip
Kód: BX480
Adaptér z 1/2" čtyřhran na 1/4" HEX pro rázové utahováky POWERMAT
Adaptér z 1/2" čtyřhran na 1/4" HEX pro rázové utahováky
Kód: PM-ASHU-05025T
Elektrický rázový utahovák 2200W OD8030 ONDRAGON
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
Elektrický rázový utahovák OD8030 s výkonem 2200 W od značky ONDRAGON je nástroj, který se používá k utahování a uvolňování šroubů a matice s využitím rázového mechanismu.
Kód: OD8030
Elektrický rázový utahovák 2000W 800Nm KD1534 KRAFT&DELE
Kód: KD1534
KLUCZ ELEKTRYCZNY UDAROWY DO KOL 2300W 1 2 750Nm
Elektrický rázový utahovák KD3057 je vlemi univerzální stroj, který nachází široké uplatnění při uvolňování a u tahování šroubů. Díky vysokému  točivému momentu 750Nm je...