Ozonový generátor vzduchu PM-GOZ-28T POWERMAT
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-GOZ-28T KD10575
Značka: POWERMAT
Slevoakce Tip
Nepříjemný zápach?
  • Osvěžte svůj pokoj, domov nebo auto jedním zařízením!
Popis a výhody:
  • Výkon: Generátor má výkon 28W, což znamená, že je energeticky úsporný a přitom dostatečně výkonný pro efektivní generování ozonu.
Poradí si s nejhlubšími pachy jako:
  • Cigaretový kouř
  • Zatuchlý zápach
  • Zápach plísně
  • Nepříjemné zvířecí pachy
Výhody a použití
  • Zbavte se těch nejtěžších pachů
  • Důkladné odstranění virů a bakterií
  • Jednoduché použití
  • Rychlá akce a efekty
  • Kompaktní
  • Vysoký výkon
  • Vestavěný časovač
  • 4 stabilizační nohy
  • Vestavěný ventilátor
Technické parametry:
  • Model: PM-GOZ-28T
  • Napájení: 230V / 50Hz
  • Příkon: 120W
  • Účinnost koncentrace ozonu: 28 g/h | 28 000 mg/h
  • Rozsah pracovních dnů (TIMER): 1-60min
Použití generátoru ozónu je velmi snadné, stačí několik kroků:
  • Zapněte zařízení (nastavte správný čas, přizpůsobený interiéru a výkonu zařízení)
  • Počkejte, dokud se zařízení úplně nevypne.
  • Po dokončení práce počkejte asi 1 hodinu, než vstoupíte do místnosti, kde byla použita.
  • Po ozonizaci místo vyvětráme
  • Připraveno!
  • Pokoj je čistý a osvěžený
Doplňkové parametry
Kategorie: Desinfekce
Hmotnost: 3.5 kg
EAN: 5904067441675
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Ozonový generátor vzduchu PM-GOZ-60T (BX-7021)POWERMAT
Tip
Kód: PM-GOZ-60T
Fix na čištění spáry, bílý 15036 JIPOS
Tip
Kód: V15036
Ozonový generátor vzduchu 155W OD2210 ONDRAGON
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
Kód: OD2210
Odvlhčovač vzduchu černý 21845 JIPOS
Kód: M21845
Odvlhčovač vzduchu 200W 26498 JIPOS