Aku šroubovák 21V PM-WA-21V-2AT POWERMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: PM-WA-21V-2AT
Značka: POWERMAT
Tip
Vlastnosti:
  • Výkonný motor: S točivým momentem až 35 Nm si poradí s různými materiály, jako jsou dřevo, kov či plast.
  • Ergonomická rukojeť: Rukojeť s protiskluzovým povrchem zajišťuje pohodlí a bezpečnost při práci.
Použití:
  • Montáž nábytku, dveřních kování, okenních rámů, kuchyňských a koupelnových skříněk.
  • Vrtání do železných i neželezných kovů, dřeva a plastů.
  • Servisní a montážní práce v oblasti ventilací a technických instalací.
Výhody:
Technické parametry:
  • Napětí baterie: 21V
  • Kapacita baterie: 2 Ah
  • Rychlost I. převodovky: 0-400 ot./min
  • Rychlost II. převodovky: 0-1450 ot./min
  • Maximální točivý moment: 35 Nm
  • Nastavení momentu: 18 stupňů + vrtání
  • Doba nabíjení: cca 3,5 hodiny
  • Hmotnost s baterií: 1,15 kg
  • Průměr rukojeti: 10 mm
Obsah balení:
  • Aku šroubovák PM-WA-21V-2AT
  • 2x 21V 2Ah lithium-iontová baterie
  • Síťová nabíječka
  • Sada bitů (6 ks)
  • Bitové prodloužení
  • Flexibilní prodloužení bitu
  • Bitový adaptér
  • Sada kovových vrtáků (3 ks)
  • Sada vrtáků do dřeva (3 ks)
  • Kufr
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU Vrtačky a šroubováky
Hmotnost: 2.5 kg
EAN: 5904067445857
Napětí baterie: 21 V
Krouticí moment: 35 Nm
Bezuhlíkový motor: Ne
Kapacita baterie: 2 Ah
Počet baterií: 2 ks
Příklep: Ne
Rázový utahovák: Ne
Typ produktu: Vrtačka/šroubovák
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.10.2025
+ Dvě baterky, dobrá a levná vrtačka, šikovný výběr nástrojů, kufřík!
- Chybí indikace stavu baterie na vrtačce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Aku vrtací šroubovák LI-ION 36V 2 baterie, kufřík + příslušenství OD9010 ONDRAGON
Slevoakce Tip
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
Kód: OD9010-CD641Y
Aku šroubovák 2x21V + sada příslušenství KD3356 KRAFT&DELE
Novinka Tip
Kód: KD3356
Aku vrtací šroubovák 18V Li-Ion KD1566 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD1566-XX
Aku šroubovák 12 V Li-Ion KD1567 KRAFT&DELE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
Kód: KD1567-XX
Aku vrtací šroubovák 20V, 2 baterie, kufřík RS613 ONDRAGON
Aku vrtací šroubovák 18V, 2 baterie, kufřík RS613 ONDRAGON
Skladem (>5 ks)
Kód: RS613-RS601
Aku šroubovák 2x18V R2301 JIPOS
Slevoakce Tip
Kód: R2301
Aku vrtací šroubovák 20V s příslušenstvím KD3086 KRAFT&DELE
Kód: KD3086
Aku šroubovák 2x18V + příslušenství R2298 JIPOS