Ochranné rukavice, nitrilové, 10" GNITREXA10 JIPOS
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Jipos Tools
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: GNITREXA10
Značka: Jipos Tools
Tip
Vlastnosti:
Použití:
Výhody:
  • Pohodlné nošení: Ergonomický design a pružný materiál zajišťují pohodlí při dlouhodobém nošení.
Technické parametry:
  • Materiál: Nylonová tkanina s nitrilovým povrchem
  • Velikost: 10"
  • Normy: EN388, EN420
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní rukavice
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Prohlédněte si naši nabídku a přesvědčte se, že u nás najdete to pravé nářadí za výhodné ceny!
Podobné produkty
Zimní ochranné rukavice, 9" oranžové 8321 JIPOS
Tip
Kód: 8321
Ochranné rukavice, nitrilové, 11" 8320 JIPOS
Kód: 8320
Ochranné rukavice, nitrilové, 10" 8319 JIPOS
Zimní ochranné rukavice L, žluté JIPOS
Kód: WINTERL
Zimní ochranné rukavice, 11" oranžové 8323 JIPOS
Kožené rukavice na suchý zip vel. 10 červené P531-64 JIPOS
Kód: P531-64
Ochranné rukavice, nitrilové, 10" modré 8316 JIPOS
Ochranné rukavice pro ženy 8" 8306 JIPOS