Krbový vysavač na popel, průmyslový vysavač 2000W PM-ESP-2000M FC POWERMAT
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček. 14 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: POWERMAT
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PM-ESP-2000M FCN-XX
Značka: POWERMAT
Tip
DUAL - FILTR
VYSOKÝ VÝKON A NÍZKÝ HLUK
  • Díky příkonu 1650 W vysavač snadno nasává popel a další znečišťující látky, které pak končí v nádrži o objemu 20 L. I přes vysoký výkon není hladina hluku vysoká, což z něj dělá docela tichý vysavač, a díky velké kapacitě nádrže jej nemusíte často vyprazdňovat.
DALŠÍ OCHRANA MOTORU
VELKÁ NÁDRŽ
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Jmenovitý výkon: 1650 W
  • Špičkový výkon: 2000 W
  • Funkce ventilátoru: ano
  • Třepačka: ano
  • Sací výkon: 20 kPa
  • Maximální průtok vzduchu: 1,7 m³ / min
  • Objem nádrže: 20 l
  • Materiál nádrže: vysoce kvalitní kov
  • Zaručená hladina akustického výkonu Lwa: 84 dB (A)
  • Délka napájecího kabelu: 3,5 m
  • Délka sací hadice: 265 cm
  • Délka hliníkové trubky: 28 cm
  • Délka plastové / prodlužovací trubice: 38 cm
  • Hmotnost stroje: 5,2 kg
Součást balení:
  • Vysavač POWERMAT
  • 1x kovový HEPA filtr
  • 2x protiprachový kryt pro tepelně odolný HEPA filtr
  • 1x 3,5 m pozinkovaná sací hadice
  • 1x hliníkový kulatý hrot
  • 1x hliníkový plochý hrot
  • 1x adaptér pro prodlužovací trubici
  • 3x prodlužovací trubice pro vysávání
  • 1x široký hrot
https://youtu.be/KbNc1PlSDRE
Doplňkové parametry
Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 18.5 kg
EAN: 5904067440791
Položka byla vyprodána…
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček. 14 hodnocení
5x
4
6x
3
3x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
V našem e-shopu Jipos.cz najdete širokou nabídku produktů POWERMAT, mezi které patří:
  • Svářecí technika: invertorové svářečky, samostmívací kukly a například příslušenství ke sváření.
  • Stavební technika: vibrační desky, hladičky betonu, kalová čerpadla a další stavební vybavení.
  • Zahradní technika: vysavače na listí, motorové pily a příslušenství ke křovinořezům.
  • Topení a ohřev: naftová a elektrická topidla pro efektivní vytápění prostor.
  • Praktické doplňky: prodlužovací kabely, příslušenství k nářadí a další užitečné produkty.
Podobné produkty
Vysavač na popel 1200W 20l KD5179 KRAFT&DELE
Tip
Kód: KD5179
Bezsáčkový tyčový vysavač 1000W KD5165 KRAFT&DELE
Slevoakce Tip
Kód: KD5165
Ruční aku vysavač 7,2V 15222 JIPOS
Novinka Tip
Kód: V15222
Bezsáčkový vysavač 800W + 6 nástavců 27208 JIPOS
Novinka Tip
Kód: V27208
Průmyslový bezsáčkový vysavač 2000W KD5149 KRAFT&DELE
Vysavač na mokré a suché vysávání 2200W KD5148 KRAFT&DELE
Náhradní filtr do krbového vysavače PM-ESP-2000-FH POWERMAT
Kód: PM-ESP-2000-FP
Aku vertikální vysavač 600W KD5147 KRAFT&DELE