Inspirace

Jaké vybavení si zabalit na zimní dovolenou?

Jaké vybavení si zabalit na zimní dovolenou

Co si představíte pod pojmem zimní dovolená? Nám na Jiposu se na první dobrou vybavuje „zimní“ odjezd na zasněžené vrcholky hor s lyžemi či podobnými proprietami v kufru. První představu hned střídá druhá, a to „letní“ odlet do teplých krajin s plavkami a opalovacím krémem v batohu. Letos se chtě nechtě oba tyto obrázky po malé chvilce jaksi rozostřují…

Alternativy zimních dovolených mohou být vlastně ale pořádným dobrodružstvím, které budete chtít třeba pak zažívat i poté, co se vrátí vše do normálních kolejí, a my budeme mít opět neomezené možnosti.

Letošní zimní dovolená trochu jinak

Co takhle dovolenou strávit letos v přírodě? Kde jinde najít ten pravý klid, načerpat novou dávku energie? A zvládneme to bez civilizace, hotelů, do kterých by nás stejně nepustili, bez všeho rušivého. Jen my a příroda. Kam přesně to bude, je jen na vás. Projděte si pečlivě mapu a vyberte místo, které vás něčím láká. A staňte se bezstarostným batůžkářem!

Jaké vybavení na outdoor dovolenou v zimě?

Místo máte vybrané, gratulujeme! Teď se jen správně vybavit, to bude druhým krokem k úspěšně strávené dovolené. A od toho je tu Jipos, kde si „outdooráci“ přijdou na své nejen před dovolenou!

  1. Bez batohu to rozhodně nepůjde. Vyberte si větší, ať se vám tam vše vejde. My doporučujeme Batoh na záda 30l ARMY WOOD.
    Podívat se na nabídku.
  2. Čeká vás spánek pod širákem, pod skálou, ve stanu. Myslete raději na ty nejhorší podmínky a vybavte se tím nejlepším, ať vám v noci není zima nebo se k vám nedostane vlhkost.
    Podívat se na nabídku stanů, spacích pytlů a karimatek, doporučujeme i Izotermickou fólii.
  3. Po spánku se třeba vydatně najíst, ať ty túry stojí za to! Doporučujeme se podívat na naše grily a outdoorové nádobí.
  4. Na závěr přikládáme výběr toho nejpraktičtějšího, co se vám v přírodě může rozhodně hodit.

Grilovací ohniště


Vše máme. Teď si jen užívat to světlo a teplo živelného ohně, libozvučné tóny kytary, krvavé západy slunce za obzory, ranní probouzení se se sluncem po studené noci, ranní očista v křišťálové vodě v divokých potocích, šumění korun stromů a pozorování pobíhajících srnek. Ještě pořád toužíte po batůžku s opalovacím krémem a all inclusive na Kanárech? 🙂

Outdoorová zimní dovolená

Související příspěvky