Auto-moto

Jaké nářadí do auta: Co by vám nemělo chybět?

Jaké nářadí do auta: Co by vám nemělo chybět?

Řízky máme, můžeme vyrazit! A tak jako láska prochází žaludkem, bezpečnost na cestách provází ohleduplnost, předvídatelnost a naprostá vybavenost. Patříte mezi ty řidiče, co nepodceňují povinnou výbavu v autě a pár kousků nářadí „co kdyby“ k tomu? Buďte s JIPOS.cz vždy vybaveni na cestách i mimo ně!

Základní nářadí do auta

Povinná výbava je nedílnou součástí každého vozidla. Myslete na slovo POVINNÝ a buďte vybaveni lékárničkou (obsah lékárničky je úměrný typu motorového vozidla), reflexní vestou, výstražným trojúhelníkem, náhradním kolem a příslušenstvím nutném k jeho výměně (pokud neumožnují dojezd, neindikují defekt či nemáte zajištěnou asistenční službu k poškozené pneumatice).

Autonářadí, které chcete vlastnit

Pozornost si vyžaduje vlastnit a udržovat autobaterii s příslušenstvím, s níž zjistíte stav nabití k zajištění nepřetržité pojízdnosti vašeho vozidla. Autožárovky nespadají nově do povinné výbavy vozidel, ale JIPOS.cz vám jich bez ohledu na vyhlášku nabídne mnoho dle typu patice, světelného toku, příkonu i napětí. Pojistky, klíče na matice, zvedáky, pneuměřiče, hustoměry, tažná lana, startovací kabely, výstražná světla i svítilny patří mezi nejvyhledávanější sady nářadí do auta.

Hitem dnešní doby je vlastnit také alkohol tester, který nepatří do povinné výbavy vozidel, ale není na škodu ho občas rozdýchat.

Doplňky pro interiér a exteriér vozu

Autokosmetika je základním kamenem na ochranu vozidla před vlivy počasí a korozí. Dokonale čistý exteriér vyřešíte autošampóny, pastami, vosky i leštěnkami. U palubovek a čalounění se zaměřte na kosmetiku určenou pro interiér vozu. Váš vůz si zamiluje aditiva do olejů, destilované vody, antifreeze na ochranu motorů, rozmražovače, všechny chod pečující kapaliny a vy si pak zamilujete dokonalý požitek z každé jízdy.

S blížící se zimou přichází čas na přezouvání pneumatik. Dodejte svým kolům punc s padnoucími kryty kol z široké nabídky velikostí a designů. a aby vás nezaskočil první mráz a sníh, vybavte se nářadím jako jsou škrabky, košťátka a na cestách i sněhovými řetězy.

M: Tááák a máme sbaleno.

Ž: Dal jsi tam ty startovací kabely?

M: Sbalil jsem celou sadu nářadí do auta.

Ž: A vesty?

M: Jo pořád…máme všechno, klid.

Ž: Ha …a co lékárničku? Nemáme, co…?

M: Lékárničku? Tu nemáme, ale naštěstí jde rychle objednat přes internet na www.jipos.cz.

Šťastnou cestu s plnou výbavou přeje všem cestujícím JIPOS.cz!

Související příspěvky