Aktuality

Plynová kamna na PB – výhody

Jak se účinně zbavit zimy na chatě nebo pracovišti? Kupte si plynová kamna na PB, která jsou mobilní a zajišťuji variabilní vytápění. Účinnými pomocníky k vytápění různých prostor se pak stávají kamna kombinovaná, u nichž je využíván jako zdroj propan butan, ale i elektrická energie.

Jaké jsou hlavní výhody plynových kamen na PB

Plynová kamna na PB nacházejí širokou škálu využití např. na chatách, na stavbách, v dílnách, ale taktéž v kancelářích. Hlavní výhodou plynových kamen je obstarávání tepla v místech, kde není možný jiný způsob vytápění. Pokud není dostatečné vytápění například v domácnostech, můžete plynová kamna využít jako velmi efektivní zdroj přitápění. Největší výhodou plynových kamen na PB je, že jsou ihned připravena k požití a nevyžadují zvláštní přípravu instalace.

Výběr plynových kamen není nikterak složitý, přesto by vám při nákup mohl pomoci náš přehled nejprodávanějších a nejoblíbenějších kamen.

MEVA – plynová kamna 4,2 kW + regulátor + hadice

Nejvíce prodávaná plynová kamna na PB, která jsou vybavena hlídačem spalin, termopojistkou, kolečky pro snadný přesun a zapalováním piezo. Lze nastavit tři stupně výkonu kamen. Součástí balení je regulátor a plynová hadice včetně montážních sponek. MEVA je v Čechách zvučná značka s dlouholetou tradicí a známky kvality.

Plynová kamna na PB RELAX Meva TB02007

Plynová kamna na PB RELAX Meva TB02007 jsou velice oblíbenými topidly, a to vzhledem k pořizovací ceně, dlouhé životnosti a rychlosti vytápění. Plynová kamna na PB od Mevy jsou nejprodávanější. V JIPOS.CZ tato kamna doporučujeme; v případě, že se rozhodnete zakoupit tato kamna právě u nás, máte zajištěný záruční i pozáruční servis, v případě reklamace si pro kamna navíc zašleme náš svoz a o vše se postaráme k vaší spokojenosti.

Kombinovaná plynová kmna 4,2 kW a elektrická kamna 1,2 kW

Plynová kamna jsou kombinovaná s elektrickým napájením. Zdrojem je běžná 10 kg PB láhev nebo elektrická síť 230 V, která zefektivní vytápění místností i díky vestavěnému ventilátoru. Kamna jsou vybavena hlídačem spalin, termopojistkou, pádovou pojistkou, tři polohy výkonu plynu a dvě polohy výkonu elektrického napájení, kolečka, piezo zapalování.