Kategorie
Odběr novinek

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail

Výrobci
Kontakty

774 356 638

Lhenická 175
Kostomlaty pod Milešovkou
417 54

Po - Pá 8-17
So - 8-12

Novinky e-mailem

Zústaňte s námi v kontaktu!


Vážení zákazníci, vítejte v internetovém obchodě JIPOS.CZ.


  • Počátek firmy se datuje k roku 2006, od kdy hlavním smyslem obchodní činnosti byl a stále je velkoobchod nářadí a nástroji.


  • Našimi dodavateli jsou od počátku hlavní dovozci zboží do ČR a od té doby jsme s nimi vybudovali pevné a kvalitní vztahy, což je hlavně přínosem pro naše zákazníky, kterými jsou především další obchodníci, většinou kamenné prodejny typu železářství, kovomaty, spojovací materiály apod.


  • V roce 2010 vzniká inetrnetový obchod JIPOS.CZ, kde nabízíme všem zákazníkům našeho ineternetového obchodu možnost nakoupit za velkoobchodní ceny a výrazně tak ušetřit. Další výhodou při nákupu v našem obchodě je, že naši dodavatelé poskytují na zboží zakoupené u nás záruční i pozáruční servis.


  • Za dobu působení internetového obchodu JIPOS.CZ jsme si vybudovali stálé a pevné místo na trhu, díky čemuž vychystáváme několik tisíc objednávek ročně.


  • Každé objednávce věnujeme speciální péči, počínaje potvrzením objednávky a případnou další komunikací, končeje kvalitním zabalením, díky čemuž eliminujeme možnost poškození Vaší objednávky.

Vážení zákazníci, přejeme vám příjemně strávené chvíle na našich stránkách a pohodový nákup.


Těšíme se na vaše objednávky,


tým JIPOS.CZ.